A Szeretetszolgálatról az MTV-ben

2011. január 28., címkék: magyar televízió, magazin, szeretetszolgálat (mrsz)

A Református Magazin Örömhír január 30-i, vasárnapi adása az MRSZ-t mutatja be.

Református beszélgetések a webkettőn túl

2010. június 02., címkék: Háttér, dusicza ferenc, magyar televízió, egyházi sajtó, fekete ágnes, tislér géza

Poszt: tenebras, lux címmel indít rendezvénysorozatot a reformatus.hu. Első alkalommal, június 8-án a Ráday Könyvesházban az MTV-ben, a Magyar Rádióban és az RTL Klubban dolgozó református műsorkészítőkkel beszélgetünk.

Vidék törölve - vallási műsorait kizárólag a fővárosban forgatja a Magyar Televízió

2010. január 06., címkék: egyházi műsorok, magyar televízió, dobos menyhért, Hírek

Nemcsak ismétlések, hanem új vallási műsorok is lesznek a közszolgálati televízióban 2010-ben – mondta érdeklődésünkre Dobos Menyhért. Az MTV közéleti műsorainak igazgatója szerint a köztévé a költségvetésük megnyirbálása miatt rendkívüli intézkedésekre kényszerült, amely érinti a vallási és egyházi műsorokat is. A szinte reménytelen helyzet ellenére a vasárnapi vallási sáv ebben az évben is szerepel a műsorstruktúrában.